Angielski Online

Reklama Google

Strony związane z hasłem 'docieplenia':

 • ocieplanie poznań »

  ocieplanie poznań

  Na rynku działamy już od 1992 r. To tak naprawdę duże doświadczenie odnośnie do nowoczesne ocieplenia budynków oraz estetyczne elewacje domów. Poznańska firma Alles stworzy je zarówno w budynkach nowych, jak a oprócz tego poddawanych renowacji, jednorodzinnych, a oprócz tego obiektach wielorodzinnych a także mieszkalnych. Zatroszczymy się o najdrobniejsze szczegóły twojego miejsca zamieszkania, jak kształt dachów, parapetów, lukarn czy schodów. Oferujemy elewacje blaszany, drewna, klinkieru, różnego typu okładzin, kamienia, siatki, ceramiki jak również paneli. Ocieplamy za pomocą technologii ETICS. Realizując nasze projekty, współpracujemy z doświadczonymi architektami. Marzy ci się odświeżenie wyglądu domu? Chcesz odnowić kamienicę zgodnie z wymogami konserwatorskimi? Zapraszamy do kontaktu z firmą Alles Elewacje Spółka z oo.

  Data dodania: 19 08 2020 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalne docieplenia »

  profesjonalne docieplenia

  Jako jedna z niewielu firm na rynku w Polsce proponujemy swoim klientom nowatorską metodę dociepleń poprzez wdmuchiwanie granulatów. Dysponujemy rozległym sprzętem oraz zgraną ekipą, za sprawą czego jesteśmy w stanie podjąć się realizacji dosłownie najtrudniejszych a oprócz tego najbardziej skomplikowanych zleceń. Profesjonalne ocieplanie budynków, to nie tylko nasza żmudna codzienna praca, lecz a w szczególności wielka pasja, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Jeżeli nie wiedzą Państwo do tej pory, na jakie materiały izolacyjne postawić, to służymy Fachowym doradztwem. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem a oprócz tego wieloma zadowolonymi klientami w Krakowie i pobliskiej okolicy. Przekonajcie się sami, że profesjonalne docieplenia budynków nie muszą w żadnym razie wiele pociągać koszty. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas niezawodność i również terminowość.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Historica-Produkty do renowacji i konserwacji »

  Historica-Produkty do renowacji i konserwacji

  Farby Kabe jest szwajcarską firmą produkcyjną. Produkujemy doskonałej jakości produkty chemii budowlanej jak np: masy tynkarskie, farby, ocieplenia, systemy do renowacji oraz pozostałe wyroby wykorzystywane w budownictwie. Produkty przeznaczone do odnowy zabytków znajdują się na portalu historica. com. pl. Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku. W czasie wieloletniej aktywności w Polsce wzmocniliśmy miejsce jako głównego producenta chemii budowlanej.

  Oferujemy masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Farby Kabe jako pierwsza firma na świecie przygotowała w 1995 roku innowacyjną technologię produktów polikrzemianowych stosowanych do elewacji budynków. Dzięki temu firma stała się przywódcą w dziedzinie technologii produktów mineralnych.

  Naszym przeznaczeniem jest zapewnienie innowacyjnych produktów dekoracyjno-ochronnych. Oferujemy obszerny wachlarz produktów kierowanych do specjalistów, firm wykonawczych, architektów a także osób indywidualnych.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 07 2022 · szczegóły wpisu »