Angielski Online

Reklama Google

Biznesowo i ekonomicznie Kategoria: Biznesowo i ekonomicznie

Tutaj wstaw opis kategorii Biznes i ekonomia

Biznesowo i ekonomicznie - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Autoryzowany Dealer Volvo Katowice »

  Autoryzowany Dealer Volvo Katowice

  Autoryzowany Dealer Volvo to marka, która scala szwedzkie technologie i globalne zapotrzebowania motoryzacyjne. Niewymuszona elegancja, unikatowa linia i przystępna cena to cechy rozpoznawcze tej marki. Na przestrzeni lat zdobywaliśmy zaufanie pośród milionów klientów, a ich potrzeby były dla nas inspiracją do stworzenia rozpoznawalnej marki chwalonej za komfort prowadzenia i wysoki poziom bezpieczeństwa. Dziś i Ty możesz dotknąć historii, która wielu rozkochała.

  wszystkie samochody można dowolnie doposażyć, dzięki czemu uzyskasz swój spersonalizowany model Volvo. Inteligentna technologia zachwyci Cię swoim poziomem ułatwienia codzienności, a gama hybryd i samochodów elektrycznych rzeczywiście pomoże w walce o czystsze środowisko.

  W naszej ofercie znajdziesz rozbudowaną gamę modeli Volvo dostępnych od ręki i na zamówienie:

  Najnowsza grupa hybryd Recharge - Volvo stworzone w trosce o środowisko naturalne: XC90, XC60, XC40 i V90, V60, S90, S60 Recharge Plug-in;
  Pojemne kombi V90 i V60;
  Prestiżowy sedan S90 i S60;
  Unikatowy SUV XC90, XC60 i XC40;
  W stu procentach zero-emisyjny kompaktowy SUV XC40.
  Który samochód Volvo wybierzesz?

  Data dodania: 17 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • zabezpieczenia przeciwpożarowe »

  zabezpieczenia przeciwpożarowe

  Nasza spółka Kapeo jest jedną z nielicznych firm, która zajmuje się wytwarzaniem zbiorników przeciwpożarowych. Oferujemy Państwu niezawodne zbiorniki przeciwpożarowe w niezwykle rozsądnej cenie. Swoje zbiorniki do gromadzenia mediów płynnych dla branży przeciwpożarowej, spożywczej dostarczamy lecz i na rynek krajowy, ale także zagraniczny. Nasz kolektyw tworzą profesjonaliści, którzy wytwarzają nie tylko zbiorniki przeciwpożarowe, lecz a oprócz tego zbiorniki wody pitnej, zbiorniki solanki, a także pompownie. Wszystkie zbiorniki projektujemy a oprócz tego wytwarzamy pod indywidualne oczekiwania danego projektu klienta. Do wszystkich zleceń podchodzimy na sposób indywidualny chcąc ulżyć najbardziej wymagającego klienta. Na nasze zbiorniki udzielamy 10 letniej gwarancji pod nadzorem certyfikowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Namawiamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 11 2022 · szczegóły wpisu »
 • solaria »

  solaria

  Jeśli poszukujesz najlepszej klasy materiałów wyposażenia solarium, to nasza firma jest najlepszym wyborem w tej kwestii dostarczając najlepsze a także sprawdzone artykuły najlepszych producentów. Na nasz asortyment przypadają w szczególności fachowe solaria, solaria domowe, liczne akcesoria a także elementy wyposażenia solarium i również najlepsze kosmetyki do solarium. Wszystkie towary są dostępne w niepomiernie przystępnych cenach, których bezskutecznie tak aby poszukiwać u firm konfekcyjnych. Każdorazowo dokładamy licznych starań, ażeby wszystkie artykuły zaopatrywać w jak najkrótszym czasie, z poszanowaniem dla wyznaczonych terminów. nasi kadra są gotowi na każdym kroku poradzić i ulżyć wybrać najlepsze rozwiązania dla każdej zainteresowanej osoby. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej propozycji i również związanej z nią usług, zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową a oprócz tego do kontaktu telefonicznego albo email.

  Data dodania: 28 10 2022 · szczegóły wpisu »
 • księgowa Szczecin Prawobrzeże »

  księgowa Szczecin Prawobrzeże

  Nasze biuro rachunkowe w Szczecinie należy do jednych z bardziej doświadczonych, i również w związku z tym częściej wybieranych w regionie. Oferowane przez nas usługi są oparte na długoletnim doświadczeniu a oprócz tego doskonałemu podejściu do tematu rachunkowości. Wszystkie usługi realizujemy na podstawie doskonałą znajomość tematyki, wiedzę teoretyczną i również praktyczną, w tym liczne i regularne szkolenia. Nasze usługi rachunkowe są kierowane zarówno do małych, średnich a oprócz tego dużych firm, jak a oprócz tego do osób prywatnych szukających solidnego doradztwa podatkowego i nie tylko. POdejmujemy się pełnej księgowości, sporządzamy raporty i ewidencje, prowadzimy wszelkie księgi, przeglądamy pisma, wydajemy opinie oraz inne. Wszystkie usługi staramy się realizować w jak najkrótszym terminie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej propozycji i również realizowanych usług namawiamy do zajrzenia na na naszą witrynę www a oprócz tego do kontaktu telefonicznego, poprzez email czy też osobistego w naszym biurze.

  Data dodania: 23 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • opieka nad osobami niepełnosprawnymi »

  opieka nad osobami niepełnosprawnymi

  Portal opiekaserwis24. pl służy pomocą szukaniu a oprócz tego znalezieniu profesjonalnej opieki dla osób starszych i również osób z niepełnosprawnościami lub osób uzależnionych. Dzięki prostej wyszukiwarce w parę chwil znajdziesz interesującą cię formę sprawowania opieki nad osobą, która tego chce, jak np. : domy opieki, hospicja lub pomoc domowa. Ośrodków pomocy możesz poszukiwać w całej Polsce lub w poszczególnych województwach. Na naszej stronie możesz również kompleksowo zapoznać się z rodzajami opieki, dowiesz się o przysługującej Ci ochronie prawnej w zakresie opieki nad osobą starszą a także o ochronie finansowej. Przygotowujemy również różnego gatunku przewodniki w szczególności o zdrowiu psychicznym bądź opiece w celu zdobycia szerszej wiedzy na ten kwestia. Jeżeli masz pytania, odwiedź naszą zakładkę z w większości wypadków zadawanymi pytaniami czy też skontaktuj się z nami telefonicznie.

  Data dodania: 23 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • księgowość Bielsko »

  księgowość Bielsko

  Kancelaria Biegłych Rewidentów P. U. „Book-Keeper” powstała w 1990 r. Spółka zlokalizowana jest na liście podmiotów uprawnionych do badań sprawozdań finansowych pod numerem 512. Kadra kancelarii składa się z osób, które posiadają ogomne doświadczenie, wiedzę która posiadają ciągle pogłębiają żeby być na bieżąco i efektywnie realizować swoją pracę. Spółkę reprezentuje Michał Waliczek Prezes Zarządu biegły rewident nr 11049 a oprócz tego Kazimierz Waliczek Wiceprezes Zarządu biegły rewident nr 4252. Cechuje ich kompetencja a także pasja, współdziałanie z odpowiednimi biurami, duży zakres usług oraz terminowość wykonywanych zleceń. Doskonała klasa świadczonych usług gwarantowana. Do zaznajomienia z szerszą ofertą zapraszamy na stronę czy też do siedziby naszej kancelarii w miejscowości Bielsko-Biała.

  Data dodania: 20 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • zamki elektroniczne »

  zamki elektroniczne

  Przedsiębiorstwo Wano Solutions jest rozumie się samo przez się liderem w kwestii projektowania i produkcji zaawansowanych a także złożonych elektronicznych systemów zabezpieczeń, które słyną z najlepszej klasy. Jako pionierski wytwórca w kraju posiadający ogromne doświadczenie, każdorazowo przykładamy się tak aby wszystkie wytwarzany produktu a także instalacje były realizowane z jedynie nam znaną pieczołowitością i dbałością o detale. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. Na dostępny asortyment przypadają w szczególności bramki obrotowe, zamki na kod, zamki na kartę, zamki na kod QR, zamki hotelowe, zamki szafkowe, zamki elektroniczne, systemy kontroli dostępu, włączniki hotelowe, depozytory kluczy oraz inne. Wszystkie towary oparte są o wieloletnie doświadczenie oraz własne rozwiązania, których nadaremnie gonić u konkurencji. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie tego co oferujemy, zapraszamy do zajrzenia na naszą witrynę on-line, gdzie można wyszukać szersze informacje i do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 19 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • producent wyrobów mrożonych »

  producent wyrobów mrożonych

  Nasze przedsiębiorstwo Feliks jest jednym z największych a także z tej przyczyny najdłużej działających producentów nadzwyczajnie popularnych pierogów. Nasze wyroby oparte są o wieloletnie tradycje i unikalne kompozycje smakowe, co przekłada się na nieustannie rosnące krąg wiernych smakoszy i coraz większą moda. Do wszystkich naszych wyrobów podchodzimy z ogromną pasją chcąc oddać jak najlepiej odczucie smakowe regionu a także tradycji jaka drzemie w polskich korzeniach. Na asortyment produkowanych wyrobów przypadają między innymi tradycyjne pierogi, knedle, kopytka, pyzy, uszka, kartacze a także kluski śląskie. Posiadamy szalenie zaawansowane baza techniczne, które umożliwia nam lecz również na zaopatrywanie doskonałej jakości artykułów co także na tworzenie nowych kombinacji smakowych. Wszystkie zlecenia a realizujemy z ogromną pasją a oprócz tego w wyznaczonych terminach. W przypadku pytań odnośnie naszej oferty, namawiamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak a oprócz tego email lub zajrzenia na naszą witrynę online.

  Data dodania: 19 07 2022 · szczegóły wpisu »
 • domena »

  domena

  Firma Domena. pl działa w niezwykle popularnej a oprócz tego bardzo konkurencyjnej branży internetowej. Oferujemy obszerny szereg usług nastawionych na profesjonalną obsługę stron www z zakresu ich pozycjonowania, projektowania, hostingu oraz rejestrowania domen. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które umożliwia nam na realizowanie wszystkich zadań z niebywale doskonałymi wynikami. Dzięki bez ustanku rozwijanym usługom oraz nieustannie polepszanej ofercie, nasza firma należy do jednej z częściej wybieranych w kwestii pozycjonowania oraz hostingu. Nasz kolektyw jest niezwykle zaangażowany we wszelkie zadania, do każdego podchodząc personalnie co przekłada się na doskonałe efekty. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę w sieci i również do kontaktu z naszym działem obsługi, który z największą chęcią rozwieje wszelkie rozterki a oprócz tego udzieli niezbędnych informacji.

  Data dodania: 29 06 2022 · szczegóły wpisu »
 • laktator elektryczny na dwie piersi »

  laktator elektryczny na dwie piersi

  Nasz sklep e-commerce z artykułami dla dzieci, jest jednym z lepiej wyposażonych a także w związku z tym częściej wybieranych w sieci. Solidną pozycję i rzeszę ukontentowanych klientów zawdzięczamy lecz również z uwagi na przeogromny asortyment, ale również na korzystne ceny i liczne promocje, za sprawą czego krąg zadowolonych klientów nieustannie przybywa, zachęcając przy tym a także innych do korzystania z naszych usług. Na nasz wachlarz przypadają w szczególności liczne przyrządy dla dzieci, łóżeczka dla dzieci, mebelki dla dzieci, huśtawki dla dzieci, ubranka dla dzieci, pościel dla dzieci, foteliki samochodowe, zabawki dla dzieci, materace, kosmetyki i również mnóstwo innych. Wszystkie nasze towary są czołowych krajowych i światowych wytwórców, dzięki czemu ich jakość a także tym samym bezpieczeństwo stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie dostępie produkty są notabene oferowane w nadzwyczajnie dobrych cenach i konfiguracjach, co nie ulega wątpliwości jest ważne dla wszystkich obecnych jak i również przyszłych rodziców. Co istotne, wszystkie zamówienia realizujemy w jak najkrótszym czasie. W razie pytań, zachęcamy na naszą witrynę www.

  Data dodania: 29 06 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznesowo i ekonomicznie

Biznesowo i ekonomicznie - nowa podkategoria:

Nazwa: