Angielski Online

Reklama Google

Aikijujutsu Podkategoria: Aikijujutsu

 • Kursy samoobrony dla kobiet »

  Kursy samoobrony dla kobiet

  Zapewnienie bezpieczeństwa sobie lub swojej najbliższej rodzinie, to jedno z największych wyzwań dla każdego mężczyzny. Jednak mimo usilnych starań, zdarzają się sytuację, w których kobieta musi liczyć tylko na siebie. Zazwyczaj nieszczęsliwy zbieg okoliczności sprawia, że znajdujemy się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, wskutek czego może nam grozić poważne niebezpieczeństwo. Podejmując się nauki sztuk walki, masz możliwość zdobyć teoretyczną wiedzę i praktyczne umiejętności stosowania jednej ze sztuk: karate, jujitsu, aikido lub judo. Dzięki wykorzystaniu kilku rożnych stylów walki w jednym kursie skuteczniej możemy się bronić przed napastnikiem, poprzez szybkie odparcie ataku. Już sama zdecydowana reakcje w obliczu niebezpieczeństwa, nie okazywanie strachu i twoja pewność siebie, może sprawić, że napastnik zrezygnuje i odpuści atak. W przypadku gdyby sprawy potoczyły się inaczej, to nabyte w czasie kursu samoobrony umiejętności, pozwolą obronić się przed niemal każdym rodzajem ataku. Jak wygląda kurs samoobrony dla kobiet?
  Zajęcia podczas kursu samoobrony prowadzone są w niewielkich grupach, składających się z kilku kobiet. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zapewnić indywidualne podejście każdej kursantce, poświęcając jej nauce maksimum uwagi i skupienia. Dzięki małej ilości osób w grupie lub zajęć indywidualnych taki kurs jest dynamiczniejszy, ciekawszy, a efekty coraz bardziej widoczne z lekcji na lekcję.

  Data dodania: 15 02 2022 · szczegóły wpisu »
 • samoobrona Warszawa najlepsze zajęcia »

  samoobrona Warszawa najlepsze zajęcia

  W dzisiejszych czasach dorośli coraz częściej szukają różnego typu aktywności fizycznych oraz sportów, które mogłyby uprawiać ich dzieci, ba oni sami. Jednym z bardzo polecanych sportów jest karate. Ta bardzo stara sztuka walki wywodząca się z Japonii jest świetnym sposobem na wyrobienie w sobie odpowiednich nawyków, a oprócz tego polepszenie swoich parametrów fizycznych. Istnieje bardzo wiele stylów karate, wobec tego każdy ma obowiązek wyszukać coś dla siebie. Kluczowe jest jednakże znalezienie odpowiedniej szkoły, w której będziemy mogli polepszać swoje umiejętności. Nauka karate nie jest niewątpliwie rzeczą prostą wszelako przy wyborze odpowiedniego trenera, który poprawnie nas pokieruje niezbicie możliwe jest dojście do bardzo wysokiego poziomu wytrenowania. O ile dlatego szukasz ciekawego sportu dla siebie czy swojej pociechy skorzystaj z oferty nauki karate!

  Data dodania: 03 02 2022 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aikijujutsu

Aikijujutsu - nowa strona:

Adres: